Zábradlie zo skla?

Pre niekoho úplne bežná súčasť nehnuteľnosti, pre niekoho vízia moderného doplnku v interiéri a exteriéri. Reč je o zábradlí. Zábradlie na schodisko či už v interiéri alebo exteriéri a zábradlie na balkóny či terasu môžu na vašom dome a byte zohrať skutočne veľkú úlohu. Dobre a moderne zvolené zábradlie môže byť dominantou celej nehnuteľnosti.

nerezové zábradlie

Zábradlie na schodisko.

Schodisko najmä v interiéri vie zohrať v celkovom dizajne veľkú rolu. Najmä pri dobre premyslených projektoch a otvorenom koncepte interiéru môže byť práve schodisko a jeho zábradlie dominantou. Preto je dôležité vyberať materiál ako aj konštrukciu dôkladne. Ak túžite po modernom zábradlí siahnite po antikore. Nerezové zábradlie je skutočne dizajnovým skvostom. Môžete ho vidieť na projektoch drahých nehnuteľností. Práve nerezové zábradlie vytvára dojem luxusu. Nerezové zábradlie môže mať na schodisku ľubovoľnú konštrukciu. Ako si poukladáte nerezové tyčky, akú hrúbku a rozmer zvolíte je na vás. Je tu však aj možnosť kombinácie so sklom. Sklenené zábradlie pôsobí ešte modernejšie. Sklo na zábradlí zabezpečí ochranu pred pádom, ale tiež vám presvetlí priestor a otvorí celý koncept.

nerezové zábradlie

Zábradlie na balkón. Ani v prípade balkónu v exteriéri sa nemusíte obávať kombinácie nerezu a skla. Zábradlie ostane aj po rokoch vo výbornom stave aj napriek vonkajším podmienkam. Nerez je kvalitný materiál a nezničí ho dážď ani slnko. Nererové zábradlie so sklenenou výplňou je snom množstva ľudí. Počiatočná investícia môže byť pre vás teraz dostupná aj vďaka lmmont.sk. Internetový predajca a výrobca nerezových ako aj sklenených zábradlí do vašej nehnuteľnosti lmmont.sk vám zabezpečí moderné zábradlie snov už dnes. V prípade záujmu o cenu skleneného zábradlia alebo inšpirácie či pomoci s výberom zábradlia na dom či byt, neváhajte kontaktovať odborníkov z lmmont.sk.

About the author