Vysoké Tatry s wellnessom

Aj vy ste po otvorení hotelov a gastronómie ako prvé vyhľadali wellness pobyty na Slovensku? Pred koronou sme boli zvyknutí navštevovať kúty nášho krásneho Slovenska kedy sa nám zachcelo. Pobyty v prírode spojené s wellness pobytom boli lákadlom pre množstvo ľudí. Hotely praskali vo švíkoch a obsadenosť bola vždy takmer 100%. Na istú dobu nás zastavila korona. No teraz sú hotely ešte viac pripravené privítať svojich návštevníkov vo svojich priestoroch. Aká je naša najčastejšie navštevovaná destinácia na Slovensku? Pre väčšinu ľudí si to práve naše Vysoké Tatry. Vysoké Tatry najčastejšie navštevujeme z hľadiska možnosti nádherných turistík pre začiatočníkov, ale aj profesionálov. Do Tatier väčšina z nás chodí kvôli prírode. Krásne výhľady nevidíte každý deň a práve takéto prostredie nám dodáva silu na ďalšie pracovné dni. Turistika a príroda však nie sú jediným lákadlom pre turistov.

sauna

Vysoké Tatry sa pýšia aj najlepšími wellness pobytmi na Slovensku. Moderné, luxusné hotely sa predbiehajú v poskytovaní služieb a gastronómie pre svojich návštevníkov. A tak máme na výber z množstva ponúk, kedy je hlavným lákadlom práve wellness. Vysoké Tatry si pýtajú možnosť zrelaxovať po náročnej túre.

masáž

Hitom dnešných hotelov sú najmä vyhrievané vonkajšie bazény, v ktorých môžete tráviť čas aj počas mrazivej zimy. Pre čo však ľudia obľubujú wellness je aj možnosť saunovania. Najbežnejšie sauny ako parná, mentolová či infra sauna vám pomôžu uvoľniť svalstvo a zrelaxovať. Dobrý wellness má tiež vo svojich častiach kvalitné vírivky a možnosť oddychovej zóny. Wellness pobyt Vysoké Tatry nie je len pár dní v prírode. Domov budete odchádzať plný nových síl a očarený nielen horami a štítmi, ale aj gastronómiou a wellnessom. Pokiaľ hľadáte tie najlepšie wellness pobyty na Slovensku, navštívte stránku travelguide.sk.

About the author