Tantra je aj pre vás

Absolvovali ste už niekedy tantra masaz Bratislavatantra? Že nie? Tak na čo ešte viac čakáte? Toto je niečo, čo rozhodne treba vyskúšať a absolvovať. Najprv si poviete, že to vyskúšate, ale zaručene tam budete chodiť pravidelne. Je to prudko návykové, tak si dajte pozor. Hrozí vlna uvoľnenia a novonadobudnutý pocit euforickej radosti. Akékoľvek vyhorenie sa stratí a s ním aj vlna nespokojnosti s vaším životom. Už viac neváhajte a využite to.

massage-2275543_1920

Majú veľmi priaznivé otváracie hodiny. Lepšie ako takmer všetky masérske salóny. Tu sa môžete nechať pomasírovať aj po vašej šichte v práci, pretože otvorené majú až do jedenástej večer. To je veľmi výhodné, pretože taký vyťažený človek, ktorý potrebuje túto masáž ako soľ, si nevie predstaviť, že by kvôli nej nemohol ísť do práce. O tom to predsa je, že potrebuje uvoľniť, ale nemá na to priestor. Po práci si už horko ťažko ten priestor a čas nájde a využije túto masáž. Pričom, keby mal ísť naozaj cez pracovnú dobu na takúto masáž, tak by tam pravdepodobne ani nešiel, pretože si to nemôže dovoliť. O tom presne táto masáž je. Že mu ukáže, že si to vlastne môže dovoliť, pretože to vyslovene potrebuje. Potrebuje znovu nabudiť a znovu nakopnúť, aby podával oveľa lepšie výkony.

spa-4962696_1920

Na telefónnych číslach sa môžete rezervovať alebo to spravíte priamo cez ich webové sídlo. Môžete si vybrať masérku, ktorú chcete alebo to necháte na nich, ktorá bude aktuálne pre vás voľná. Všetko je možnosť voľby. Bratislava tantra je masážny salón, ktorý je naozaj na úrovni, takže sa nemusíte obávať. Ničoho. Nič vám nehrozí. Iba to, že odídete spokojný a oveľa šťastnejší než ste boli predtým. A to je myslím, že veľmi dobrá vidina vašej budúcnosti. Rozumieť vám budú, aj keď budete hovoriť po anglicky, tak môžete priviesť aj nejakého kamaráta, ktorý nie je priamo zo Slovenska. Samozrejme ho treba tiež objednať, aby ste predišli nedorozumeniu.

About the author