Skinny jeans v móde už niekoľko rokov

Pravdepodobne jeans skinny nemusíme ani veľmi predstavovať. Ale predsa, ich predstavíme. Tento anglicky názov predstavuje úplne obtiahnuté džínsy, ktoré doslova priliehajú k vašej koži. Skin je anglicky pokožka, takže odtiaľ aj ten názov. A naozaj, kto ich vyskúšal sám vie, že tento typ džínsov je ako druhá koža. Tento typ džínsov je už niekoľko rokov veľmi populárny a moderný a objavuje sa stále na módnym mólach. Skinny jeans môžete nájsť aj v pánskej aj v dámskej konfekcii. Avšak ľudia sa v otázke skinny džínsov delia na dve skupiny. Na tých, ktorí by ich nikdy nedali na seba a na tých, ktorý si bez nich nevedia predstaviť svoj život.

skinny jeans

Tí, ktorí ich ešte doma nemajú, odporúčame, aby nedávali na rady ani jednej skupiny a sami ich vyskúšali. Existuje veľmi veľké množstvo model a výrobcov, z ktorých si môžete vybrať tie pravé pre vás. Niekedy sa zvykne označovať tento model aj skinny fit. Tento model môžete nájsť aj v našom džínsovom obchode Big Star. Ponúkame veľký výber tohto modelu. Ak by ste však boli z tých, ktorí radšej siahnu, po inom strihu, nevešajte hlavu. U nás si vyberie každý. My sa špecializujeme na džínsy, takže u nás nájdete všetky strihy a štýly. Stačí si len vybrať. Na akú postavu ide skinny jeans?

jeans

Keďže úplne obopína tela, väčšinou po ňom siahnu štíhlejšie alebo vyšportovanejšie postavy. Pri tomto modely naozaj nič neschováte. Pri tomto modely najviac závisí od pomeru rifľoviny a elastanu. Čím väčší pomer elastanu, tým sa viac nohavice obopnú okolo vašich nôh a zadku. Takže nie je skinny jeans od jedného výrobcu rovnaký ako od druhého. Napriek tomu, že majú rovnaké označenie. Preto je najlepšie tento model vyskúšať a sami uvidíte ako sa v ňom budete cítiť. V dôsledku rôzneho pomeru elastanu môže byť aj kvalita džínsov rôzna. Čím viac elastanu tým sú väčšinou džínsy menej kvalitné. Ale samozrejme nemusí to tak vždy byť. Záleží vždy od výrobcu.

About the author