Čisté potrubie v Hlohovci a okolí

Bývate v Hlohovci alebo v jeho okolí a potrebujete vykonať pravidelnú údržbu potrubia, či odstrániť vzniknutú závadu? V tom prípade vám odporúčame firmu AB-Krtkovanie, ktorá je špecialistom na čistenie a opravu kanalizácie a potrubí rôzneho druhu, krtkovanie Hlohovec. Zamestnanci firmy AB-Krtkovanie majú bohaté skúsenosti s rôznymi situáciami, a preto neváhajte a kontaktujte ich s akýmkoľvek problémom týkajúceho sa potrubia. Získate odborné rady a ponuku riešenia konkrétnej situácie. Nemusíte sa obávať žiadnych doplatkov za dopravu pracovníkov a techniky na miesto určenia a ani žiadnych iných skrytých poplatkov, ktoré by vás mohli nepríjemne prekvapiť.

oprava potrubia

AB-Krtkovanie má profesionálny prístup ku všetkým klientom a svoje služby ponúka za najnižšie ceny na trhu. Krtkovanie sa vykonáva vďaka elektromotoru, ktorý poháňa systém kovových špirál. Tie sa vložia priamo do potrubia a svojim pohybom odstránia nečistoty zo stien aj toho najužšieho potrubia. Ďalší spôsob, akým môžete vyčistiť vaše potrubie je vysokotlakové čistenie. Ako už jeho názov napovedá, ide o čistenie prostredníctvom silného prúdu vody. Ten sa do potrubia dostane vďaka výkonnému čerpadlu, ktoré k vám dovezú pracovníci AB-Krtkovanie.

kanalizacne potrubie

Krtkovaním realizovaným firmou AB-Krtkovanie môžete nechať vyčistiť rôzne potrubia, ako aj kanalizáciu, či dažďové zvody. Výsledky sa dostavia ihneď a vy si môžete užívať plne funkčné potrubie, ktoré vám bude slúžiť ako nové. Okrem krtkovania môžete využiť aj mnohé ďalšie služby firmy AB-Krtkovanie. Patrí sem napríklad frézovanie potrubia. To je vhodné vykonať vtedy, kedy je znečistenie potrubia natoľko extrémne, že nepomôže klasické krtkovanie. Hovoríme o znečistení stavebným odpadom, obmedzenie priechodnosti spôsobené prerastaním koreňov stromov a podobne. Ako vidíte, s hocičím si hravo poradí personál AB-Krtkovania. Zavolajte na číslo +421 940 367 897 a dohodnite si termín ešte dnes.

About the author