Známosti a sex vo veľkých a malých mestách

Od veľkosti, vybavenia, kultúry a populácie mesta sa potom odvíja aj to, aký je tam život a koľko je tam príležitostí. Príležitostí k čomukoľvek, nielen tých pracovných. Napríklad aj príležitosť stretnúť sa a zoznámiť sa so zaujímavými ľuďmi. A takýmto spôsobom napríklad spoznať svojho budúceho partnera/ku. Alebo ktovie, možno aspoň stretnúť známosť „na jednu noc“, pravdepodobne na nejakej diskotéke, koncerte, prípadne inom zábavnom podujatí, kde sa to novými a atraktívnymi ľuďmi len hemží.

Muž hľadí na mesto

Je teda logické, že v takomto prostredí, a teda vo väčšom meste, vzniká tiež vyššia pravdepodobnosť zoznámenia sa, minimálne je tam aspoň aj viac príležitostí mať sex. Človek tam proste nie je sám, vždy je tam šanca na nejaké nové dobrodružstvo. Stačí sa obliecť, vyjsť von a s niekým sa zoznámiť.

  • Pochopiteľne treba vybrať miesto a prístup podľa toho, čo vlastne hľadáme. Priateľstvo, romantický vzťah alebo nezáväzný sex?

Naopak v menších a menej známych mestách či obciach je situácia iná. Človek tam má niekedy pocit, ako by bol odsúdený motať sa tam prázdnymi ulicami sám. A je tam žiaľ aj menšia pravdepodobnosť, Že spozná niekoho nového, nehovoriac ešte o bežných nárokoch- aby bola táto osoba približne rovnakého veku, mala sympatické záujmy a ideálne bola opačného pohlavia.

Pár v prírode

Tým pádom, ak človek týmito ulicami blúdi sám, osamelý je zrejme tiež jeho sexuálny život. A ako si s tým v takejto situácii poradiť?

Rukou? Áno aj,… hoci to tak úplne nestačí, pretože sex priváty a ponuky Poltár Privatportal poskytujú skutočné ženy (na jednu noc). Z kostí a z mäsa na tých správnych miestach. Je to aspoň dočasný špás a človek má pri ňom navyše príležitosť skúsiť takmer čokoľvek- môže si tak nezáväzne splniť aj svoje najtajnejšie erotické fantázie. Fantázie, čo sa ľahko dajú prostredníctvom týchto ponúk premeniť na niečo reálne.

About the author