Matrac lacný alebo luxusný?

Spánok a jedlo sú pre nás nevyhnutnosťou. Bez spánku a bez jedla by sme neprežili. Takisto ako si dávame záležať na kvalitnej strave, aby sme mali dostatok živín a minerálov na to, aby naše telo dokázalo správne fungovať, tak by sme sa mali zamerať aj na kvalitu nášho spánku. Nejde len o to, že sa vyspíme. Ide aj o to, ako sa vyspíme. Kvalitu nášho spánku ovplyvňujú často krát podmienky, aké máme v spálni. Niekto rád spí v úplnej tme, niekto potrebuje na spánok teplo. Dôležité je tiež, v akom čase ideme večer do postele. Čo je ale najväčšou nevyhnutnosťou, je matrac. Matrac na posteľ.

posteľ

Prečo je výber matraca na posteľ dôležitý?

V noci spíme 6 až 8 hodín. Spíme na chrbte alebo na boku, ale stále je to poloha, kedy dávame zabrať našej chrbtici. Preto by sme na ňu mali brať ohľad. Hodiny na nekvalitnom matraci vám spôsobia nielen nočné budenie, ale aj bolesti krížov, krčnej chrbtice a hlavy. Možno ste sa už neraz ráno zobudili dolámaný, nevyspaný. Skúste zmeniť matrac.

posteľ

S výberom vám pomôžu odborníci

Keďže matrac do postele nie je finančne najlacnejšia záležitosť, dôležité je, aby ste si vybrali správne. Matrac budete využívať roky. Kto vám s výberom pomôže? Segum.sk. Segum.sk sú poprední slovenskí predajcovia kvalitných matracov, z ktorých si vyberie každý. V ponuke majú matrace ortopedické, matrace lacné, ale aj luxusné. Materiálovo je škála taktiež bohatá. Vybrať si môžete z pružinových matracov, taštičkových či penových. Pokiaľ potrebujete pomôcť s výberom matraca, obráťte sa na odborníkov zo segum. A to priamo v kamennej predajni na jednom z miest v Bratislave, Žiline alebo Senici. Máte možnosť taktiež online nákupu a poradcu priamo na internetovej stránke segum.sk. Pre svoje zdravie nemusíte robiť veľa. Aj bežná vec ako výmena matraca môže váš zdravotný stav zlepšiť a 360 stupňov. Neodkladajte preto kúpu nového matraca.

About the author