Pravidlá salonov

Pokiaľ máte chuť na erotickú masáž dozaista navštívte tantrický masážne salón v centre Bratislavy a vychutnajte si unikátne prepojenie vášho tela a mysle. Tantrický salón ponúka množstvo masáží za neprekonateľné nízke ceny rovnako ako tím krásnych mladých masériek z ktorej si zaručene vyberiete tú ktorá vám padne do oka. Erotické masáže sú vyhľadávané a obľúbené typy masáži už len kvôli skvelým zážitkom a spomienkam na nej rovnako ako aj na skvelý nadštandardný prístup a služby masériek. Tento salón má však aj svoje Pravidlá ktoré musia všetci zákazníci bez výnimky dodržiavať.

žnea

1 pravidlom je to že človek ktorý má chuť na masáž sa musí objednať minimálne hodinu vopred pred samotnou návštevou aby dokázal salón zaistiť sterilitu a absolútnu čistotu a hygienu daného prostredia ktoré sa bude zákazník nachádzať. Je to niečo čo patrí neodmysliteľne ku každému masážam a to z toho dôvodu že kontakt počas tak intímnych masáží nie je bezpečné vykonávať hygienicky čistom prostredí v ktorom sa predtým prestriedalo veľa iných zákazníkov. ďalším pravidlom ktorý funguje celkovo v masážnych salónoch takéhoto typu je to že za masáž platíte vopred a to v hotovosti alebo kartou už po rezervácii miesta času a výberu masérky.

žnea

Ďalej treba mať na pamäti to že hoc spoločnosťou sa šíri množstvo nepravdivých informácií tak je potrebné uviesť na správnu mieru to že tantrické salóny neponúkajú erotické služby ani ich neposkytujú za peniaze. jedná sa výlučne o masáž celého tela ktorá sa nesie vo veľmi erotickom aj intímnom nádychu. do masážneho salóna vás nepustia v prípade že budete pod zjavným vplyvom alkoholu drog alebo iných omamných a psychotropných látok. je to z dôvodu bezpečia vášho zamestnancov ale predovšetkým kvôli tomu že pod vplyvom látok nebudete mať z masáže taký skvelý zážitok ako počas triezveho stavu.

About the author