pomôcka do autoa

Vozíš často auto na dlhé trate? Či už cestuješ za prácou do iného mesta a stráviš za volantom denne aj viac hodín, alebo máš rád dobrodružné cesty, na ktoré zoberieš tvojho tátoša a brázdiš s ním neznáme krajiny, dlhodobé sedenie v automobilovej sedačke tvojmu chrbtu dajú zabrať. Je dobré si preto robiť časté prestávky, a počas týchto prestávok si trochu pretiahnuť chrbát, alebo si zacvičiť. Cvičenie v prestávkach je dobré, nie len pre tvoj chrbát, ale aj pre cievny obeh a svalstvo. No nie vždy je možné kdekoľvek zastaviť, alebo si urobiť plánovanú prestávku a človek musí sedieť za volantom viac.

autobus

Dbajte na svoj chrbát počas cesty a chráňte si ho. Môžete tak ľahko urobiť so skvelou pomôckou, ktorou je bedrová opierka do auta. Tento malý na prvý pohľad možno pre niekoho nepodstatný vankúšik, urobí z vašim chrbtom počas cesty divy. Jeho anatomický tvár umožní vašim bedrám uvoľniť sa a zrelaxovať, pretože budú mať počas sedenia stálu podporu. Tým sa aj celá vaša chrbtica nebude toľko namáhať a nebude váš chrbát na konci cesty taký stuhnutý a boľavý. Anatomické vankúše Benergo sú navrhované tak, aby vďaka nim bola vaša chrbtica v správnom tvare a tak dosiahli správne držanie tela.

bolesť chrbta

Tým sa vaše telo uvoľní a zrelaxuje a bude bez bolesti. V našej internetovej predajni www.zdravie-shop.sk môžete mať bedrovú opierku do auta za skvelú cenu, alebo si môžete objednať celý set Benergo anatomických vankúšov a získať ich za neuveriteľnú akciovú cenu (sada troch vankúšov). Pozrite si viac na našej stránke. Vaše zdravie je pre nás veľmi dôležité a tak robíme všetko pre to, aby vám naše produkty pomáhali ku zdraviu. Snažíme sa, aby naše produkty boli takmer vždy dostupné skladom. Takže stačí len niekoľko krát kliknúť a bedrovú opierku, alebo čokoľvek iné z nášho obchodu môžete mať čoskoro doma.

About the author