Oblečenie, ktoré nesmie chýbať v pánskom šatníku

Keď sa povie oblečenie, predstavíme si veľa nápadov a variánt. Predsalen však existujú konkrétne typy oblečenia, ktoré by napríklad nemali chýbať v pánskom šatníku. „Basic style“ alebo prvky, ktoré pristanú práve mužom a sú u pánskeho pohlavia dlhodobo populárne. Akoby vôbec nevychádzali z módy, ale naopak- stali sa stálicou. Ide o prvky, čo sa hodia k viacerým príležitostiam a tiež sa dajú praktiky a ladne skombinovať. Sú to typy oblečenia, čo budú moderné aj o niekoľko rokov a v kombinácii s iným oblečením ukážu vždy dobre. A budú ideálne k viacerým príležitostiam, ku každodennému outfitu aj špeciálnejším momentom. Ak teda budete mať v šatníku tieto veci, nemusíte sa báť, zakaždým budete pripravení a nič tým nepokazíte, skôr naopak. Pokiaľ navyše pôjde o kvalitné produkty, ktoré niečo vydržia, konkrétne veci môžete pokojne nosiť aj niekoľko rokov. Nastal teda čas na to, aby sme sa pozreli, aké konkrétne typy oblečenia sú najvhodnejšie pre mužské pohlavie.

Džínsy, opasok

Nemalo by chýbať jednoduché biele tričko

Tričká vo všeobecnosti sú obľúbeným, ak nie najobľúbenejším odevom a pripravené by sme ich mali mať hlavne na jar a leto. No pravda je taká, že ich nosíme celoročne. Niekto možno uprednostňuje farebné alebo s originálnymi motívmi či nápismi. Z celkového hľadiska by však pánom nemalo chýbať minimálne jedno klasické biele tričko. Jeho výhodou je, že sa skvele hodí k ďalším prvkom oblečenia, teda aspoň k väčšine. Ideálne sa dá teda kombinovať.

Chlap s bielym tričkom

Ďalšou štýlovou súčasťou je džínsová bunda

Tá pôsobí elegantne, no zároveň je vhodná na bežné každodenné nosenie. Dostupná býva v čiernej, tmavo modrej, svetlo modrej, ale niekedy aj v bielej farbe. Takéto bundy sú v kurze už niekoľko rokov a na svojej popularite nestrácajú dnes a pravdepodobne ani o niekoľko rokov.

Chýbať nesmú univerzálne džínsy

Obľúbené sa v tomto smere stávajú skinny jeans pánske. Skvele sa hodia k jednoduchému klasickému tričku, ale aj k spomenutej džínsovej bunde. Opäť vravíme o odeve, ktorý je ideálny k viacerým príležitostiam.

About the author