Z mnohých funkcií osvetlenia si môžeme vybrať tie najobľúbenejšie

Osvetliť si priestor správnym druhom svetla s dostatočným výkonom je najjednoduchšia vec, ktorú vám sprostredkujú svietidlá na báze LED technológie, dokonca s ovládaním na diaľku. Hovoríme o inteligentných žiarovkách a iných typoch svietidiel, ktoré sa na trhu osvedčili a stali sa populárne. Boom s označením LED svietidlá je už za nami, dnes sa s nimi už stretávame bežne a vymieňame staré halogénové za tieto najnovšie, úsporné, ekologické, s dlhou životnosťou a v mnohých dizajnových či farebných prevedeniach. Klasické žiarovky, panely, trubice, reflektory, ale aj najmodernejšie pásiky, to všetko sú technologicky vyspelé typy osvetlenia vhodné na inštaláciu kdekoľvek.

Alternatíva moderného osvetlenia

Najbežnejšie sú žiarovky E27 stmievateľné Ledprodukt aj s funkciou stmievateľnosti. Označenie Dual White a RGB-W patrí inteligentným žiarovkám, momentálne najžiadanejším v ponuke LED osvetlenia. Ich ovládanie majú na starosti ovládače, ktoré majú dosah až 30 metrov, umožňujú ovládať 4 okruhy, buď každý samostatne alebo všetky naraz. Ovládače pracujú na frekvenciách 2,4GHz.

V prípade, že máte potrebu meniť intenzitu a farbu svetla osvetlenia v priestore, môžete si vybrať žiarovky Dual White, ktoré to všetko umožňujú, prechod medzi odtieňmi bielej farby svetla bude tak bezproblémový. Pri type RGB-W je zase možné zvoliť si niektorú z farieb svetla, preto sa v nich kombinujú RGB čipy. Všetky je možné ovládať smartphonom či tabletom za podmienky WiFi pripojenia.

LED hadica v teplej farbe určite poteší oko

Ak ste si práve povedali, že to vyskúšate a vymeníte žiarovku, ktorú používate za niektorú zo spomínaných typov, získate vlastne hneď niekoľko žiaroviek naraz, pretože pri pestrých možnostiach využitia tejto jednej to, že je jediná, ani nepostrehnete. Moderné technológie sú tu pre ľudí, aby im spríjemnili život a uľahčili niektoré činnosti, tak prečo to nevyužiť? Nestoja majetok, ale efekt pri ich použití je naozaj jedinečný.

About the author