Džínsy ako uliate

Keď sa povie skinny jeans, mnohí si s týmto kúskom oblečenia spoja pohodlie a voľnosť. Džínsy, ktoré sa výborne nosia, sú dostatočne mäkké, prispôsobivé pohybom tela, elastické. Džínsy sú na trhu už niekoľko desiatok rokov a všetko nasvedčuje tomu, že sa ešte dlho udržia medzi top odevmi. Jednotlivé obdobie poukazujú na rôzne typy džínsov, na strih, ktorý je pre dané obdobie typický a v popredí. K obľúbenému typu džínsov patria skinny jeans, ktoré sú vhodné pre dámy ako aj pre pánov. Výborne kopírujú a tým aj zvýrazňujú postavu a dodávajú osobité čaro. Pre dámy nájdete v ponuke aj skinny jeans s vyvýšeným pásom, ktorý opticky zoštíhľuje pás a zvýrazňuje boky.

džínsy na bežný deň

Nielen mladé generácie, ale aj ostatné vekové skupiny si prídu pri nosení džínsov na svoje. Džínsy sa neviažu na žiadnu vymedzenú vekovú skupinu. Skinny džínsy nájdete v rôznych farbách. Vyberať si môžete od klasickej modrej v jednom odtieni alebo vo viacerých odtieňoch tejto farby, čím sa vytvára zaujímavý vyšúchaný efekt. Ďalej je to klasická biela a čierna farba džínsov, ktoré pôsobia elegantne a dajú sa s nimi vytvoriť týmto štýlom ladené outfity. Stačí nechať zapracovať trochu tvorivosti a pod istou dávkou inšpirácie vytvoríte pôsobivý dojem celkového looku.

sama sebou v džínsoch

K ďalším trendy farbám patrí sivá, ale aj hnedá, zelená, červená či fialová farba džínsov. Z farebnosti si môžu vyberať hlavne dámy, ale ani páni nemusia zostať pri klasickej modrej a môžu v tomto smere trochu experimentovať. Džínsy si objednáte priamo k vám domov prostredníctvom nášho prehľadného eshopu, ktorý je zárukou jednoduchého a rýchleho nakupovania z pohodlia vášho domova. Doplňte si aj vy váš šatník o niekoľko nových džínsov aj túto sezónu. Džínsy, ktoré sú stále in, predstavujú klasiku v obliekaní a nič nimi nepokazíte. S nami sa vám nakupovať oplatí.

About the author