Riešenie problému s tvrdou vodou

Už máte plné zuby nekonečného umývania vodovodných batérií od vodného kameňa? Tento nepríjemný problém vám vyriešia zmäkčovače vody. Problém s tvrdou vodou má veľká časť Slovenska. Elektrospotrebiče sú zanášané nánosmi vodného kameňa, ktorý ich postupom času znehodnocuje. Tvrdá voda však nepriaznivo vplýva aj na naše telo. Problémy s pleťou a zlá kvalita vlasov, to všetko môže mať na svedomí tvrdá voda vo vašej domácnosti. Široký výber zmäkčovačov vody za skvelé ceny nájdete v e-shope VODASERVIS. Odporúčame vám veľmi obľúbený model zmäkčovača vody – ECO SLIM 7.

ruka vo vode

Osloví vás svojím jednoduchým používaním. Je plne automatický, takže ho môže používať úplne každý. Konštrukcia zmäkčovača je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý vyniká svojou odolnosťou. Svoje využitie nájde v rodinných domoch, ale aj v prevádzkach, ako napríklad v cukrárni, či v kaviarni. Pre najnáročnejších zákazníkov je odporúčaný model INNOVATIVE 30. Je výsledkom najmodernejších technológií z odvetvia úpravy vody. Poradí si s úpravou aj väčšieho objemu vody, a preto sa používa vo väčších domácnostiach, aj prevádzkach. Dizajn tohto modelu zmäkčovača vody je moderný a elegantný, a preto nenaruší vzhľad vášho interiéru.

umývanie pohára

V ponuke produktov VODASERVISU však nájdete mnohé ďalšie produkty slúžiace na úpravu vašej vody. V sortimente tohto e-shopu nechýbajú filtre na vodu, tabletová soľ, testy určené na rozbor vody, výdajníky vody, reverzné osmózy a destilátory vody, siliphos, či dokonca UV lampy určené na dezinfekciu vody. Ak sa strácate v širokej ponuke možností úpravy vody, neváhajte a kontaktujte VODASERVIS na telefónnom čísle +421 918 099 615, alebo elektronicky e-mailom na adrese info@vodaservis.sk. Skúsení pracovníci VODASERVISU vám ochotne poradia s riešením vášho problému, aj s výberom toho správneho produktu pre vašu vodu.

About the author