Priebeh masáží

Senzuálne masáže Bratislava môžete dnes navštíviť aj vy, pričom sa stačí jednoducho objednať prostredníctvom vyplnenia rezervačného formulára. Tento formulár nájdete priamo na oficiálnej webovej stránke masážneho tantrického salóna a jeho vyplnenie vám nezaberie viac ako niekoľko minút, pričom doň uvádzate svoje kontaktné a osobné údaje, zvolíte si termín, v ktorom chcete tento salón navštíviť, taktiež nasleduje výber masážneho tantrického programu s dĺžkou trvania, od čoho sa odvíja cena, ktorú zaplatíte za tento tantrický masážny program a taktiež si zvolíte vašu masérku, ktorá vám nejakým spôsobom padla do oka.

žena

Nasleduje platba prostredníctvom platby cez Google alebo internet banking. Platby vopred nie sú ničím nezvyklým pri tantrických masážach. Tešiť sa môžete na bohaté tantrické masážne programy, ktoré vás určite dostanú a určite si z nich vyberiete. Dokonca budete mať problém si zvoliť len 1, pretože sú tak veľmi obsahovo a cenovo atraktívne. Tantrické masáže sú určené pre obe pohlavia, ale viacej ich navštevujú muži, pretože práve senzuálne masáže im veľmi dokážu pomôcť, čo sa týka problémov s chorobami postihujúcimi pohlavné ústrojenstvo, ktorým sa dá predchádzať práve pravidelnou stimuláciou s prekrvením týchto intímnych zón.

žena

Je len na vás, či budete energiu z tejto masáže len pasívne prijímať od svojej krásnej mladej masérky alebo jej budete túto sexuálnu energiu opätovať prostredníctvom dotykov a pohybov. Všetko závisí od toho, či si vyberiete program, ktorý je jednosmerný alebo obojsmerný. Tieto masáže pramenia zo staroindického náboženstva, ktoré je zároveň aj filozofiou s prvkami meditácií. Tantrické salóny sa preto nesú v znamení prítmia a pomalej indickej hudby, ktorá vás naladí na tú správnu nôtu. Stačí, pokiaľ teraz uchopíte svoj smartfón a jednoducho sa objednáte. Neváhajte a využite túto príležitosť.

About the author