Ovocné šťavy

Kto by nemal rád sladučké ovocné šťavy priamo z ovocného sadu. A ešte, keď sa k tomu pridá, že sú bez pridania cukru a iných aditív alebo konzervantov je to hotová delikatesa, na ktorej si rád pochutí každý z nás. Najmä v lete sa človeku žiada niečo osviežujúce, letné a sladké, ktoré však je zdravé a nemá až tak veľa kalórii a cukru ako nejaká sladká tyčinka. Skvelým variantom je preto prírodná ovocná šťava. Aj pre naše deti chceme len to najlepšie a preto mnoho mamičiek, ktoré dbajú na zdravé stravovanie svojich malých detí radšej siahnu po dobrej prírodnej ovocnej šťave ako po umelých sladkých vodách, ktoré obsahujú plno cukru.

hrušky

V Schoeller Allibert sa snažíme vyvinúť naše plastové nádrže pre výrobcov ovocných štiav tak, aby udržali ovocnú šťavu alebo ovocnú kašu dlho sviežu aj počas transportu, a aby si ovocná šťava tak mohla zachovať všetky potrebné zložky a vitamíny, ako aj aby nedošlo k plesniveniu alebo ku kvaseniu pri transporte či uskladnení ovocnej šťavy či kaše. Náš ibc kontajner Fruktus https://www.schoellerallibert.com/sk/products/intermediate-bulk-containers/?product-family%5B%5D=Fructus je ideálny na transport a uskladenie ovocných štiav.

ovocie

Vyvinutý je tak, aby v ňom ovocná šťava nezmenila svoje vlastnosti a zostala dlho svieža, a tak sa zabezpečil ľahký proces od jej výroby až k transportu ku koncovému zákazníkovi. Aby naše deti, ale aj my dospelí sme si mohli pochutnať na prírodných ovocných šťavách a doplniť si vitamíny, mineráli a vlákninu z týchto štiav, ale aj aby sme sa mohli osviežiť v horúcich letných dňoch. Ste výrobca ovocných alebo zeleninových štiav, či iných tekutín vhodných na konzumácu? Vyskúšajte naše plastové nádrže Fruktus a sami uvidíte, že výhody našich kontajnerov. Ktoré vám ušetria peniaze, a tým vám umožnia aj zníženie ceny samotného produktu, alebo väčšie výnosy z vašich produktov. Naša ibc nádrž Fruktus je pre vás výbornou dlhodobou investíciou.

About the author