Čo sú to led pásiky a aké prinášajú možnosti?

Svetlo v našich interiéroch je ich dôležitou súčasťou a o to viac, ak sa skončia slnečné dni a väčšinu dňa nás bude sprevádzať šero. Aby nás nesprevádzalo aj v našich domácnostiach, je vhodné disponovať vhodným osvetlením a ideálne skúsiť aj niektorú z moderných možností, akou sú LED pásy záruka 5 rokov https://www.ledprodukt.sk/206-profi-led-pasy-osram-zaruka-5-rokov.

svetlo, žiara

Tieto predstavujú modernú a praktickú formu, ako získať požadované osvetlenie pre ľubovoľný objekt alebo časť miestnosti. Dokážete si s nimi posvietiť na pracovnú plochu, na ľubovoľnú časť interiéru, ale takisto slúžia ako funkčná dekorácia, ktorou môžete zvýrazniť akýkoľvek predmet. Vtedy je však ideálne siahnuť po RGB led pásikov.

  • Predstavte si samolepiace pásiky v balení po 5 metroch, ktoré sú z vonkajšej strany osadené úspornými svietiacimi diódami. Majú štíhly a pružný dizajn, čo so sebou prináša ich univerzálne využitie a možnosť umiestniť ich takmer všade.

led pásy

Na výber sú okrem pásikov s klasickými diódami, ktoré žiaria do žlta a pripomínajú bežné svetlo aj tie, čo nesú vyššie spomenutý prívlastok RGB. Táto skratka značí tri farby: Red (červená), Green (zelená), Blue (modrá) a ide tak o trojfarebné diódy, ktoré najlepšie slúžia ako dekorácia alebo na zvýraznenie rôznych predmetov. K tejto modernej alternatíve je však potrebný ovládač a trafo, aby bolo možné tieto efekty aplikovať a prispôsobovať ich vášmu vkusu, aktuálnej chuti a okolnostiam.

Kam by sa led pásiky hodili najviac? Na túto otázku existuje naozaj veľa odpovedí a spôsobov, ako a kde ich najlepšie uplatniť. Vo veľkej miere ale záleží od individuálnych požiadaviek. Spomeňme však ich známe využitie v spojitosti s kuchynskou linkou, no môžete ich umiestniť aj na zrkadlá, schodisko, či vaše police. Populárnym sa táto forma stáva tiež ako podsvietenie v okolí TV obrazovky.

About the author