Čo jesť, keď vás nepočúva vaša erekcia

Aké jedlo a výživové doplnky vám môžu pomôcť, keď máte problémy s erekciou? Mnohé, no musíte vedieť jednu vec. Aby vám skutočne pomohli, musíte ich konzumovať vo veľkom množstve, dlhodobo a hlavne pravidelne. Nemajte strach, do doby, kým vám pomôže takáto liečba, si môžete pomôcť aj inak. Všetko vám vysvetlím a prezradím. Aby ví tieto veci však naozaj pomohli, musíte sa posnažiť hlavne vy.

Žena a muž sa bozkávajú pri západe slnka

Kedy vám „zaberie“ jedlo

Na začiatok vám poviem, po akej dlhej dobe pomohlo správne jedlo mne. Bolo to asi po roku, roku a pol. Predpokladám, že sa vám táto doba zdá dlhá. Áno, je dlhá, ale, bohužiaľ, inak to naozaj nejde. Na to, aby vám skutočne pomohla úprava jedálnička, sa musíte danými potravinami, doslova a do písmena nadopovať. Celé vaše telo nimi musí nasiaknuť. Len tak môžu mať skutočný efekt, a to ako na erekciu, tak na akékoľvek iné zdravotné problémy.

Potraviny, ktoré môžu pomôcť:

  • Ryby, morské plody / krevety, ustrice a tak ďalej /
  • Ovsené vločky
  • Kakao, káva, zelený čaj
  • Čili papričky – sušené aj v čerstvej forme
  • Horká čokoláda
  • Pomaranče, mandarínky, grapefruit, liči – všetky citrusové plody
  • Špenát, hlávkový a ľadový šalát, rukola, poľníček
  • Zeler, petržlen, stopkový zeler, petržlenová vňať – všetka zelená a listová zelenina

Žena s dlhými vlasmi kľačí na zemi v sexy póze

Pomôžu aj výživové doplnky?

Pomôžu, no iba niektoré a taktiež len z dlhodobého hľadiska. V podstate, čokoľvek, čo je určené na prekrvenie organizmu a taktiež na podporu imunity a nakopnutie metabolizmu, by vám malo v teoretickej rovine pomôcť aj s erekciou.

Rýchla pomoc vo forme tabletiek

Na začiatku tohto článku som vám sľúbil, že vám prezradím, čo pomôže ako rýchla, teda okamžitá pomoc. Čakať rok až dva na to, kedy si konečne užijete sex, to je veľmi nepríjemná predstava, to mi je jasné. OK, takže, pomôž tabletky – logicky. Predpokladám, že ste to tak nejako tušili. Za seba odporúčam liek Cobraa Cialis.

Nezařazené

About the author