Avanafil: základné info, vznik a iné zaujímavosti

Avanafil je jednou z najnovších látok, ktoré pomáhajú mužom s poruchami erekcie. Začala http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/znouzectnost/jak-zacala-valka-o-korunu-71315 sa používať len sedem rokov dozadu a pri jej vzniku, šlo o revolučný objav. To aspoň tvrdili tí, ktorí začali vyrábať lieky s jej obsahom. Je to tak i v skutočnosti? Chemický vzorec na modrom pozadí.jpg

Komu Avanafil pomôže
Táto látka má jasné účinky a zameranie. Pomôže vám vtedy, ak máte problémy s nedostatočným prekrvením penisu. Pokiaľ vaše ťažkosti s potenciou pochádzajú z iných príčin, mali by ste sa poobzerať po tabletkách s inými účinnými látkami.

Ako účinkuje
Potom, ako sa látka dostane do krvného obehu, doslova a do písmena rozprúdi krv v žilách s tým, že k najväčšiemu prekrveniu dôjde práve v oblasti genitálií. Vďaka tomu môže dôjsť k stoporeniu penisu a následnému udržaniu erekcie.
Z toho nám logicky vyplýva, že spomínaná látka pomôže mužom, ktorí majú problém s týmito dvoma vecami, teda s nástupom erekcie, slabou erekciou a krátko trvajúcou erekciou.

Hlavné výhody
Ako sme povedali už v začiatku, výrobcovia tejto látky ju propagovali ako prelomový objav. Je tomu tak z dôvodu, že Avanafil začína účinkovať omnoho rýchlejšie ako iné látky, ktoré sa používajú v liekoch na erekciu. U polovice mužov, ktorí sú užívateľmi tabletiek s touto účinnou látkou, popisujú nástup do pätnástich minúť, druhá polovica do tridsiatich.
Ďalším plusom je dĺžka trvania účinkov. Látka sa v tele rozkladá omnoho pomalšie, takže si môžete užívať dlhšie.Muž v sivom tričku vedie ženu v čiernych šatách za ruku.jpg

Ktoré tabletky, ju obsahujú
Jediným originálnym liekom, ktorý túto látku obsahuje, je Spedra. Na trhu dnes však nájdete aj mnohé generiká, teda lacnejšie náhrady s rovnakou účinnou látkou. Je to napríklad Stendra, Super Avana alebo Avaforce. Pri všetkých týchto tabletkách, môžete očakávať rovnaký vplyv na vašu erekciu, teda lepšie prekrveniu penisu a následný nástup erekcie alebo kvalitnejšiu a dlhšie trvajúcu erekciu.

Nezařazené

About the author