Základom je kvalitný matrac

Trpíte problémami so spánkom?

Insomniou alebo nespavosťou trpí veľké percento dospelej populácie. Príčiny sú rôzne. A jednou z nich môže byť aj nekvalitný, alebo preležaný a starý matrac. Pravdou https://www.databazeknih.cz/knihy/muj-zivot-aneb-o-mych-experimentech-s-pravdou-272996 je, že keď je človek unavený vyspí sa hocikde a na hocičom, ale… dobrý kvalitný spánok hocikde ani na hocičom to určite nebude. Veľmi totižto zavisí kde spíte a na čom spíte a v tom je dobrý, kvalitný ortopedický matrac základ. Matrace sú rôzne, a každý si musí nájsť ten správny, na ktorom sa vám bude dobre spať. Niekto má rad tvrdší podklad, niekto naopak chce spať úplne v mäkkom. Niekto má rad memory penu a niekto ju priam neznáša.

posteľ

Jeden nedá na pružinové matrace dopustiť a niekto by na nich len ťažko zaspal. Dnes v ponuke máte naozaj veľa rôznych matracov, ktoré svojich zákazníkov lákajú cenou, kvalitou, prírodnými materiálmi a podobne. No všetky tieto matrace by mali mať jednú vec spoločnú. Mali by byť oporou pre chrbticu a pre váš pohybový aparát. Ak to váš matrac nespĺňa je na čase ho zmeniť. Alebo máte pri výbere matraca na neniektorý z modelov nejaké pochybnosti, z ďaleka sa mu vyhnite! Matrac je totižto alfa a omega dobrého spánku. Mal by byť zostavený tak, že ma na všetkých častiach rovnaký tlak na chrbticu a pomáha tak vášmu telu počas noci regenerovať.

dobrý spánok

Kvalitný matrac ma stále rovnaký tlak, čo znamená, že vaša chrbtica je rovnako zaťažená na všetkých stranách, nekrivý sa a okrem toho svaly, ktoré chrbticu držia, nemajú žiadnu prácu spevňovania alebo laicky povedané držania vašej chrbtice. A tak aj tieto svaly môžu zrelaxovať. Čo v konečnom dôsledku znamená, že sa budíte ráno oddýchnutý a svieži. Ak hľadáte naozaj kvalitné matrace https://www.segum.sk/produkty/matrace navštívte predajne Segum, tam si určite vyberiete. Firma Segum je prvým slovenským výrobcom kvalitných matracov, ktorý za 30 rokov svojho pôsobenia má mnoho spokojných zákazníkov.

About the author